Radar Telegram alerts افتح Radar

תחרות חומרי סיכה בשבעת החודשים של 1405; Sepahan בראש הייצור, המכירות והצמיחה בהכנסות זינוק של 211% בהכנסות מנפט Sepahan Oil רשמה ביצועים מעבר לחברות חומרי סיכה אחרות בשבעת החודשים של 1405. הייצור של חברה זו הגיע ל-414 אלף 630 טון מ-352 אלף 971 טון בתקופה המקבילה אשתקד, מה שמייצג צמיחה של 17.5 אחוזים. במגזר המכירות גדל היקף המוצרים שנמכרו מ-315 אלף 157 טון ל-463 אלף 202 טון וחווה צמיחה של 46.9 אחוזים. אבל גולת הכותרת של הביצועים של Sepahan היא בתחום ההכנסות; כאשר ההכנסה של החברה גדלה מ-181 אלף 515 מיליארד ריאל ל-564 אלף 884 מיליארד ריאל ורשמה צמיחה מדהימה של 211.2%. השילוב של צמיחה בייצור, זינוק במכירות וגידול בהכנסות מראה שספהן, בנוסף לניצול תנאי השוק, הצליחה גם להמיר את היכולת התפעולית שלה להכנסה בצורה יעילה יותר. שמן Sepahan עם עלייה של 17.5% בייצור, 46.9% מכירות ו-211. 2% מההכנסות נמצאים לא רק בראש טבלת הצמיחה בהכנסות, אלא גם החברה היחידה ששלושת מדדי הביצועים העיקריים שלה עלו כלפי מעלה.

תרגם לעברית

خبرفوری · · المصدر

תחרות חומרי סיכה בשבעת החודשים של 1405; Sepahan בראש הייצור, המכירות והצמיחה בהכנסות זינוק של 211% בהכנסות מנפט Sepahan Oil רשמה ביצועים מעבר לחברות חומרי סיכה אחרות בשבעת החודשים של 1405. הייצור של חברה זו הגיע ל-414 אלף 630 טון מ-352 אלף 971 טון בתקופה המקבילה אשתקד, מה שמייצג צמיחה של 17.5 אחוזים. במגזר המכירות גדל היקף המוצרים שנמכרו מ-315 אלף 157 טון ל-463 אלף 202 טון וחווה צמיחה של 46.9 אחוזים. אבל גולת הכותרת של הביצועים של Sepahan היא בתחום ההכנסות; כאשר ההכנסה של החברה גדלה מ-181 אלף 515 מיליארד ריאל ל-564 אלף 884 מיליארד ריאל ורשמה צמיחה מדהימה של 211.2%. השילוב של צמיחה בייצור, זינוק במכירות וגידול בהכנסות מראה שספהן, בנוסף לניצול תנאי השוק, הצליחה גם להמיר את היכולת התפעולית שלה להכנסה בצורה יעילה יותר. שמן Sepahan עם עלייה של 17.5% בייצור, 46.9% מכירות ו-211. 2% מההכנסות נמצאים לא רק בראש טבלת הצמיחה בהכנסות, אלא גם החברה היחידה ששלושת מדדי הביצועים העיקריים שלה עלו כלפי מעלה.

תחרות חומרי סיכה בשבעת החודשים של 1405; Sepahan בראש הייצור, המכירות והצמיחה בהכנסות זינוק של 211% בהכנסות מנפט Sepahan Oil רשמה ביצועים מעבר לחברות חומרי סיכה אחרות בשבעת החודשים של 1405. הייצור של חברה זו הגיע ל-414 אלף 630 טון מ-352 אלף 971 טון בתקופה המקבילה אשתקד, מה שמייצג צמיחה של 17.5 אחוזים. במגזר המכירות גדל היקף המוצרים שנמכרו מ-315 אלף 157 טון ל-463 אלף 202 טון וחווה צמיחה של 46.9 אחוזים. אבל גולת הכותרת של הביצועים של Sepahan היא בתחום ההכנסות; כאשר ההכנסה של החברה גדלה מ-181 אלף 515 מיליארד ריאל ל-564 אלף 884 מיליארד ריאל ורשמה צמיחה מדהימה של 211.2%. השילוב של צמיחה בייצור, זינוק במכירות וגידול בהכנסות מראה שספהן, בנוסף לניצול תנאי השוק, הצליחה גם להמיר את היכולת התפעולית שלה להכנסה בצורה יעילה יותר. שמן Sepahan עם עלייה של 17.5% בייצור, 46.9% מכירות ו-211. 2% מההכנסות נמצאים לא רק בראש טבלת הצמיחה בהכנסות, אלא גם החברה היחידה ששלושת מדדי הביצועים העיקריים שלה עלו כלפי מעלה.

المزيد على Radar

هل تريد رؤية كل التقارير لحظة بلحظة؟

مئات المصادر حول العالم، مترجمة إلى لغتك، مع تنبيهات لما يهمك.

سجّل مجانًا
Share on WhatsApp Get alerts on Telegram